Jako SpeedLogistic.pl specjalizujemy się w kompleksowych usługach w zakresie obrotu i zarządzania nieruchomościami i inwestycjami. Działamy w całej Polsce. Naszym klientom pomagamy szybko i sprawnie przejść przez proces zakupu lub wynajmu magazynu. Wiemy, że niejednokrotnie taka transakcja jest istotnym wydarzeniem i zależy nam, aby przebiegła ona szybko, a jej efekt zadowolił wszystkie strony uczestniczące w transakcji: kupujących i sprzedających, najmujących i wynajmujących oraz pośredniczących.

Pomagamy – od poszukiwań po finalizację transakcji

Dążymy do tego, aby nasi klienci zakończyli proces zakupu lub wynajmu magazynu z sukcesem. Najważniejsze dla nas jest to, aby cały proces transakcji, począwszy od rozpoczęcia poszukiwań, przez przebrniecie przez procedury finansowania i sfinalizowania transakcji oraz przeprowadzkę, po uruchomienie magazynu, przebiegł jak najszybciej i jak najsprawniej. W naszej działalności łączymy osoby i podmioty oferujące powierzchnie magazynowe z klientami, których interesuje finansowanie i docelowo zakup lub wynajem magazynów pod działalność gospodarczą.

Wynajem magazynów w całej Polsce

W naszym serwisie do Państwa dyspozycji oferujemy magazyny i obiekty logistyczne z całej Polski, zarówno na sprzedaż, jak i na wynajem. Ogłoszenia w naszym serwisie to oferty od właścicieli, pośredników oraz deweloperów oferujących sprzedaż lub wynajem magazynów w całym kraju.

Aby sprzedać, kupić lub wynająć magazyn, wystarczy dodać ogłoszenie do naszego serwisu i dotrzeć w ten sposób do licznych kontrahentów. W razie potrzeby nasze biuro obsługi klienta służy Państwu pomocą.